O MNIE

 

Dekoracje butelkowa zieleń boho ze sznurka, liście makramowe duże butelkowa zieleń

Cześć.
Jestem Marzena i moim marzeniem jest spełniać Twoje marzenia.
Klienci często pisali: „marzy mi się taka makrama”, dlatego wychodząc na wprost Waszym oczekiwaniom powstały WYMARZONE SKARBY, czyli wyjątkowe dekoracje handmade do Twojego domu, stworzone z miłości do tworzenia.

W moim sklepie znajdziesz SKARBY wykonane głównie na szydełku oraz techniką makramy, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze stylowego charakteru. Tworzę z różnych materiałów, sznurków, rafii. czasem łącze je ze sobą i sprawdzam czy Ci się spodoba.

Znajdziesz tu wiele inspiracji na urządzenie własnego domu, ale też możesz liczyć na poradę w kwestii wyboru odpowiedniej dekoracji.

Jestem kobietą i matką, więc wiem jaką trudną i ważną rolę pełnisz w życiu, dlatego pamiętając także o Tobie – kobiecie, która z wielką pasją prowadzi cały dom i jest filarem najbliższego otoczenia stworzyłam odzież i dodatki. Tobie również należy się odrobina przyjemności, abyś poczuła się kobieca i wyjątkowa.

Zastanawiasz się kto jest po drugiej stronie? Teraz Cię zaskoczę – z wykształcenia inżynier budownictwa, od dziecka zakochana w handmade, przez kilka lat plastyczka w pracowni sukien ślubnych. W 2018 roku zaplotłam swoją pierwszą makramę. Wszystkie życiowe wydarzenia i spotkani wspaniali ludzie przyczynili się do tego, że aktualnie jestem dumną właścicielką firmy Wymarzone Skarby.

Masz jakiś pomysł, indywidualny projekt? Napisz, z wielką chęcią ZAPROJEKTUJĘ TWOJE MARZENIA.

Życzę udanych zakupów.